Najczęściej zadawane pytania

Jak dokonać rezerwacji na więcej niż 1h?

Trzeba rozwinąć w okienku rezerwacji, pierwszą opcję po lewej stronie i można tam wybrać dowolną ilość godzin.

Co zrobić, gdy zniknęła moja rezerwacja?

Na przelew, od momentu rezerwacji, jest 30 min. Po tym czasie rezerwacja zniknie, ale można po chwili ją ponowić.

Czy lampy są w cenie wynajmu?

Tak. Wszystkie szczegóły dotyczące cen dodatkowych opcji można zobaczyć na stronie www w zakładce „Cennik”.

Gdzie mogę zobaczyć zdjęcia sal i listę dostępnego sprzętu?

Wszystko znajduje się na naszej stronie www.milkstudio.com.pl

Chcę odwołać rezerwację. Jak to zrobić?

Prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z nami i nieusuwanie samodzielne rezerwacji. Rezerwację można odwołać , jeśli nie minęło 10 dni od momentu jej dokonania, oraz nie zostało mniej niż 48 godzin do dnia wynajmu. Potrzebujemy w wiadomości informacji o adresie e-mail, z którego była dokonywana, oraz datę i godzinę rezerwacji. Zwrot kosztów odbywa się poza systemem rezerwacji, więc może potrwać to około 5 dni roboczych.

Nie mogę przyjść do studia w dniu rezerwacji ( z przyczyn choroby, osobistych itd.) i chcę przełożyć rezerwację, jak wygląda ten proces?

Prosimy o nieusuwanie samodzielne rezerwacji, tylko od razu kontakt z nami. Rezerwację można przełożyć, jeśli nie zostało mniej niż 48 godzin do dnia wynajmu. Nie trzeba od razu decydować o nowym terminie, można dać znać w ciągu kilku dni/miesiąca, jaki się wybrało.

Czy mogę przyjść na sesję z pupilem?

Tak, zwierzęta są w studio mile widziane, ale trzeba być podwójnie ostrożnym i w przypadku zabrudzeń pobieramy opłatę 70 zł za sprzątanie.

Czy macie swój parking / jaka strefa parkowania jest w okolicy?

By znaleźć miejsce do zaparkowania, polecamy do studia jechać od strony kościoła na Podgórzu, ulicą Rękawka

Czy w studio jest miejsce do przebrania?

Tak, w makeup room jest przebieralnia, jak również na wyposażeniu znajduje się parownica i żelazko z deską do prasowania.

W jakim kierunku zwrócone są okna w sali balowej?

Okna w sali balowej wychodzą na południowy zachód

Jaki jest minimalny czas wynajmu?

Minimalny czas wynajmu to 1 godzina( dotyczy Sal Boho, Cyklorama i Balowa). W przypadku Sali “Łazienka” można zarezerwować min na 30 min.

Na co trzeba uważać przy wynajmie sali Cyklorama

Nie wolno wchodzić do sali w obuwiu zewnętrznym, wnosić jedzenia i picia. Cyklorama w sali jest malowana farbą. Wolno więc wchodzić na nią boso/ w skarpetkach lub w butach uprzednio podklejonych papierową taśmą ( jest do dyspozycji na miejscu). Nie należy samemu rozwijać rolet – zawołaj menedżera. Gdy nie wiadomo jak coś wyłączyć/ włączyć trzeba poprosić o pomoc menedżera studia.

Na co trzeba uważać przy wynajmie sali balowej?

Nie wolno wchodzić do sali w obuwiu zewnętrznym, wnosić jedzenia i picia.  Nie wolno otwierać okien, za wyjątkiem drzwi balkonowych oraz palić świeczek.

Chcę urządzić spotkanie towarzyskie/ imprezę- czy w studio jest to możliwe?

Niestety nie wynajmujemy studia pod eventy.

Jestem w ciąży/ osobą niepełnosprawną- czy mogę liczyć na pomoc ze sprzętem na miejscu?

W studio z założenia należy samodzielnie podłączać sprzęt i sprzątać na koniec wynajmu, ale jesteśmy osobami, które rozumieją różnorodne ograniczenia i oczywiście bez żadnego problemu pomagamy i dostosowujemy się do sytuacji, starając się, by wizyta u nas była jak najmilszym doświadczeniem.

Czy mogę na miejscu skorzystać z usług fotografa?

Na naszej stronie www jest dokładna oferta, dotycząca sesji zdjęciowych i jak najbardziej – można u nas zamówić sesję. Wymaga jest wcześniejszą rezerwacja wizyty.